NAUJA PAVASARIO-VASAROS KOLEKCIJA

Apie mus

Mūsų kokybės garantas – didžiulė patirtis

   Mūsų įmonė dirba nuo 2000 metų. Specializuojamės gamindami ąžuolinius lauko baldus, todėl esame sukaupę didžiulę patirtį ir siūlome tik aukščiausios kokybės gaminius. Kūryba mums patiems teikia daug džiaugsmo, todėl mūsų pačių kūrybinės idėjos lemia baldų išskirtinumą, grožį ir savitą dizainą. Įvairūs medienos gaminiai interjerui, senovinio stiliaus baldai iš ąžuolo ir uosio masyvo akį patraukia išskirtinėmis detalėmis, medžio ir metalo derme, žavi dailiomis formomis.
   Mūsų darbai paklausūs Vokietijoje, Anglijoje, Norvegijoje. Visi lauko baldai padengiami tik aukščiausios kokybės ekologiškais impregnantais, kurie padeda apsaugoti medieną ir išlaikyti jos ilgaamžiškumą. Impregnavimo priemones, jų atspalvį galime parinkti pagal Jūsų pageidavimą ir gaminius pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą. Kadangi didžiausią dėmesį skiriame baldų kokybei, klientams visada patariame, kaip juos prižiūrėti, kokias impregnavimo priemones geriausia vartoti, kad jie išliktų atsparūs gamtos sąlygų poveikiui. Visi mūsų gaminiai pagal įstatymą yra saugomi autorių teisių, nes mes esame turtinių teisių į dizainą savininkai.

Kodėl siūlome rinktis mus?

Mūsų baldai gaminami atsakingai ir kruopščiai, iš kokybiškų medžiagų. Visus darbus atlieka ilgametę patirtį turintys darbuotojai,  žinantys, kaip pasiekti geriausių rezultatų. Savo gaminių dizainus, kuriame patys, siekdami, kad baldai būtų ne vien patrauklūs ir estetiški, bet ir praktiški, bei patogūs. Savo klientams mes visada suteikiame informacijos, bei duodame patarimų, kaip baldus reikėtų tinkamai prižiūrėti, kad namuose jie tarnautų ir juos puoštų ne vienerius metus.

Ilgaamžiškumas
0%
Kokybė
0%
Personalizacija
0%

dažniausiai užduodami klausimai

- Taip, mes galime sumodeliuoti ir pagaminti medinius baldus, pagal jūsų poreikius.

- Taip, dauguma mūsų baldų yra gaminami iš ąžuolo, uosio bei guobos medienos, todėl galima rinktis iš šių variantų. Taip pat, galima ir kitokia mediena, tačiau dėl tikslumo šiuo klausimu, jau reikėtų su mumis susisiekti telefonu ar elektroniniu paštu. 

- Medis pasižymi unikaliomis save valančiomis savybėmis, tad jums reikės tik minimalių pastangų siekiant išlaikyti baldus tokius, kaip pirmąją dieną. Savo klientams visada suteikiame išsamią informaciją apie baldų priežiūrą ir saugojimą namuose, rekomenduojame mūsų patikrintas ir išbandytas priemones.

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia there live the blind texts.